Urfa Wifi Altyapı Sorgulama

Urfa Wifi Altyapı Sorgulama

2018 yılında kurulan Urfa Wifi 31/05/2019 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş, internet altyapısı olmayan yerlere kablosuz internet hizmeti sunan bir İnternet Servis Sağlayıcısıdır. Kurulduğu günden bu yana tek hedefi %100 müşteri memnuniyeti ile Şanlıurfa’da internet erişiminin bulunmadığı tüm lokasyonlara altyapıya ihtiyaç duymadan kablosuz internet erişimini sağlayabilmektir.

Urfa Wifi’ ye Nasıl Abone Olunur?

Web sitesinde bulunan Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz. İletişim ve adres bilgilerinizi yazarak Urfa Wifi’ ye gönderebilirsiniz. Başvurunuzun tamamlanması için sizleri en kısa süre içerisinde arayacaklardır.
Online başvuru yapmak istemezseniz Karşıyaka Mah. Mustafa Direkli Cad. No:22/A – Karaköprü / ŞANLIURFA adresini ziyaret ederek veya 0850 303 91 94 numaralı çağrı merkezlerini arayarak da abone olabilirsiniz.
Başvuru ve kayıt işlemlerimizin tamamlanmasının ardından Urfawifi kurulum ekipleri adresinize gelip internet kurulumu için gerekli keşif ve test işlemlerini yaptıktan sonra adresinizin yüksek bir noktasına (çatı) alıcı cihaz montajını gerçekleştirirler. Gerekli kablolama ve ayarlamalar yapıldıktan sonra uyumlu bir router aracılığı ile internet bağlantınız tamamlanır.
Taahhütsüz ve Ön ödemeli sistemi sayesinde internetinizi sadece kullanmak istediğiniz aylar için ödeme yapar, kullanmadığınız aylar için ekstra ücret ödemezsiniz.

Urfa Wifi 2022 İnternet Tarifeleri

Bireysel İnternet Tarifeleri

Net 4
4 mbps’kadar hız, 1 mbps upload
Limitsiz
Kotasız
Taahhütsüz
Net 6
6 mbps’ e kadar hız, 1 mbps upload
Limitsiz
Kotasız
Taahhütsüz
Net 8
8 mbps’ e kadar hız, 1 mbps upload
Limitsiz
Kotasız
Taahhütsüz
Net 12 ULTRA
12 mbps’ e kadar hız
Limitsiz
Kotasız
Taahhütsüz
Net 16 ULTRA
16 mbps’ e kadar hız
Limitsiz
Kotasız
Taahhütsüz
Net 24 ULTRA
24 mbps’e kadar hız
Limitsiz
Kotasız
Taahhütsüz

Taahhütlü İnternet Tarifeleri

Net 10 ÖZGÜR
10 mbps’e kadar hız
Limitsiz
12 ay taahhütlü
Net 15 ÖZGÜR
15 mbps’e kadar hız
Limitsiz
12 ay taahhütlü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir