Turuncunet Altyapı Sorgulama

Turuncunet Altyapı Sorgulama

TuruncuNet 2012 yılında faaliyete geçen, fiber internet sektöründe hızlıca kendine yer edinmiş  bir İnternet Servis sağlayıcı firmadır.

TuruncuNet, olarak erişim hizmetleri verirken; güçlü altyapısı ve bilgi teknolojileri konusunda uzman personellerinin avantajlarından yararlanmaktadırlar.

2013 yılımda ilk internet hizmetini veren TuruncuNet 2019 yılında 10.000 boneyi geçerek 4 farklı şehirde internet hizmeti vermeye başlamıştır .Günümüzde ise tüm Türkiye’de hizmet vererek müşterilerinin taleplerine hız kesmeden cevap vermektedir.

TuruncuNet Altyapı Sorgulama

Web sitesinde bulunan Hizmetler sekmesinden Altyapı Sorgulama  butonuna basarak sorgulama sayfasına gidebilirsiniz . Buradan açık adresinizi kutucuklardan seçerek bölgenizde alabileceğiniz hızı öğrenebilirsiniz.

TuruncuNet’ e Nasıl Abone Olunur?

Web sitesinde bulunan Başvur butonundan veya paketlerin altında bulunan Hemen Başvur butonundan başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra Sizi Arayalım butonuna tıklayarak abone olmanın ilk adımını atabilirsiniz. Sizi arayacak olan müşteri temsilcisiyle sonraki adımları tamamlayabilirsiniz. Yerleşik operatörün binanızdaki bulunan ankastreye hattı getirmesinin ardından bu hat içeriye alınıp kurulum gerçekleştirdikten sonra internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet hizmeti için gereken tüm teknik ihtiyaçları TuruncuNet karşılamaktadır.

İnternet kurulumunuz esnasında; daire içi kablolamaya ihtiyaç duyulduğunda başka birini çağırmanıza gerek kalmadan TuruncuNet ücretsiz olarak kablolamayı yapmaktadır.

 TuruncuNet Fiber Hizmeti

İnternet altyapısını sürekli geliştirmekte olan TuruncuNet; yaptığı yatırımlar sayesinde kullanıcılarına daha hızlı indirme ve yükleme performansı sağlamaktadır. Yeni nesil hizmetlere göre teknolojisini geliştiren TuruncuNet, abonelerinin de yüksek standartlarda internet gücüne ulaşması için çalışır.

TuruncuNet’in Fiber İnternet kampanyaları kapsamında seçeceğiniz tarifeler, size yüksek hızda internet sağlayarak aynı zamanda keyifli bir internet gezintisi sunar. Eğer siz de yavaş indirme hızından, sürekli donan videolardan şikâyet ediyorsanız hemen Fiber İnternet kullanmaya başlayın!

TuruncuNet Kurulum Hizmeti

Evde İnternet Kurulum Hizmeti bağlamında; TuruncuNet ile birlikte belirlediğiniz randevu ile modern teslim, modern kurulum ve ihtiyaç halinde daire içi kablolama işlemlerini sağlamaktadır.

Destek ekipleri, internet hattınızı test ederek bağlantınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ücretsiz internet kurulumu sağlamaktadırlar.

– Evde İnternet Kurulum Hizmetini, hafta içi mesai dışı ya da hafta sonu demeden, bir ücret talep etmeden sağlarlar.

Modeminizi size getirir, kurar ve çalışır halde teslim ederler.

– Eğer başvuru sırasında modem talep ettiyseniz, kargo beklemenize ya da firmamıza gelmenize gerek kalmadan TuruncuNet olarak bizzat evinize kadar gelir ve kurulumunuzu gerçekleştirirler. Kendi modeminiz varsa, onun kurulumu da yine destek ekipleri tarafından sağlanır.

TuruncuNet İletişim Bilgileri

Adres: Durak Mh. Gazibulvarı Yanyolu No:13/B Merkez/UŞAK
Telefon: 0 (850) 277 6464
E-Posta: [email protected]

TuruncuNet 2022 İnternet Tarifeleri

Eviniz için;

16 MBPS’E KADAR HIZ
1 MBPS UPLOAD
TAHHÜTSÜZ
KOTASIZ
84,90₺ / aylık
24 MBPS’E KADAR HIZ
6 MBPS UPLOAD
TAHHÜTSÜZ
KOTASIZ
94,90₺ / aylık
50 MBPS’E KADAR HIZ
8 MBPS UPLOAD
TAHHÜTSÜZ
KOTASIZ
99,90₺ / aylık
100 MBPS’E KADAR HIZ
8 MBPS UPLOAD
TAHHÜTSÜZ
KOTASIZ
109,90₺ / aylık

İşyeriniz içim;

16 MBPS’E KADAR HIZ
TAHHÜTSÜZ
KOTASIZ
64,90₺ / aylık
50 MBPS’E KADAR HIZ
TAHHÜTSÜZ
KOTASIZ
79,90₺ / aylık
8 MBPS’E KADAR HIZ
TAHHÜTSÜZ
KOTASIZ
59,90₺ / aylık

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir