TurkNet GigaFiber Altyapı Nedir?

TurkNet GigaFiber Altyapı Nedir?

GigaFiber altyapı hizmeti hakkında bilgi vermeden önce bilindiği üzere ülkemizde hizmet veren internet servis sağlayıcıların çoğu yerleşik operatör olarak adlandırılan Türk Telekom’un Fiber / Adsl / Vdsl altyapıları üzerinden hizmet vermektedir. Bir çok servis sağlayıcı kendi altyapısını oluşturabilmek adına çalışmalar yapmaktadır ve bu firmalar arasında son yıllarda en göz önünde olan ve fark yaratan servis sağlayıcı TurkNet’tir.

TurkNet kendi altyapısını oluşturmakla kalmayıp internet paketleriyle de fark yaratmaktadır. Özellikle Türk Telekom portlarıyla verdiği 100 Mbps’e kadar sınırsız internet paketleriyle dikkat çekerken son zamanlarda İstanbul’un bir çok semtinde hizmet vermeye başladığı GigaFiber paketi ise Türkiye’de tüm internet algısını alt üst etmiş oldu.

TurkNet GigaFiber Nedir?

TurkNet GigaFiber altyapısı tamamiyle TurkNet yatırımlarıyla döşenen fiberler aracılığıyla sağlanan internet hizmetidir. Yüksek hızlı internet hizmetine karşı artan talep doğrultusunda müşterilerine  en iyi hizmeti sunabilmek için TurkNet GigaFiber hizmetini sunmaya başladı. Gigabit hızında interneti taahhütsüz, kotasız bir şekilde sunan TurkNet GigaFiber’in hizmet ağı ise her geçen gün büyümeye devam ediyor. TurkNet GigaFiber Altyapısı hakkında kapsamlı bilgi almak ve nerelerde hizmet veridğini öğrenmek için 0850 2885748 numaralı TurkNet GigaFiber Satış ve Başvuru hattıyla iletişime geçebilir ya da TurkNet Altyapı Sorgulama sayfalarından sorgulama yapabilirsiniz.

TurkNet GigaFiber Altyapısı hangi bölgelerde hizmet veriyor?

TurkNet GigaFiber Altyapısı şu an için İstanbul ve İzmir illerinde bulunuyor. Fakat yakın zamanda bu hizmet daha yaygın hale gelecek ve Tekridağ, Çanakkale, Ankara, Antalya gibi bir çok ilde hizmet vermeye başlayacak. Eğer sizin bölgenizde Altyapı var mı yok mu öğrenmek istiyorsanız hemen altyapınızı sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

TurkNet GigaFiber ve TurkNet Fiber 100 Altyapıları arasında ne fark var?

TurkNet GigaFiber Altyapısı, tamamen TurkNet’in kendi altyapısından sunduğu bir hizmettir. Özgür İletişim Fiber 100 tarifesi ise yerleşik operatör (Türk Telekom) altyapısı üzerinden verilen bir internet hizmetidir ve altyapınızın gücüne göre maksimum 100Mbps hızlarına ulaşılabilmektedir.

TurkNet GigaFiber Altyapısı İnternet Tarifeleri Ne Kadar?

Gerek TurkNet GigaFiber, gerekse Türk Telekom altyapısı üzerinden sunulan Özgür İletişim Fiber 100 veya Adsl / Vdsl tarifeleri olsun farketmeksizin tamamı 99,90 TL olarak ücretlendirilmektedir.

TürkNet Kullanıcı Yorumları

Daha detaylı bilgi almak için daha önce hazırladığımız Turknet Kullanıcı Soruları Ve Yorumları sayfasını inceleyebilirsiniz.

TurkNet GigaFiber Altyapısı Özellikleri Nelerdir?

  • 1000 Mbps Download ve Upload Hızı
  • Taahhütsüz Sınırsız İnternet
  • 480 TL Cayma Bedeliniz Bizden
  • Ücretsiz Modem ve Kurulum Hizmeti
  • 7×24 Müşteri Desteği

     99,90 TL

Gigabit Hızında İnternet Altyapısı
1000 Mbps download hızıyla Netflix, Amazon Prime, Blutv, Puhutv, Exxen, Youtube gibi platformlarda 4K kalitesinde film, dizi, belgesel ve maç keyfi yaşayın!

Taahhüt Yok Kota Yok!
TurkNet GigaFiber altyapısı ile taahhüt ve kota derdi yok!!! Sınırsız, özgür internetinizi memnun olduğunuz sürece kullanın, dildiğiniz zaman dondurun, nakil edin veya iptal edin.

En Düşük Ping, En Yüksek Upload
1000 Mbps upload hızı ile evde isteyen toplantısını yapar, isteyen derse katılır, isten oyun oynar. Üstelik oyuncular için ping sorununu ortadan kaldıran kendi altyapımız ile TurkNet GigaFiber Altyapısı, tüm eve halkına yeter!

En Yüksek Hizmet Kalitesi
Müşteri odaklı yaklaşımımı ile siz talep etmeden bile hizmetinizi geliştirmeye, iyileştirmeye devam eden firma, her zaman sizin en iyi internet deneyiminizi yaşamak için mücadele ediyor.

7/24 Müşteri Desteği
TurkNet’e telefonla veya Online İşlem Merkezi ile her zaman ulaşabilirsiniz. TurkNet GigaFiber’lilere özel tüm konularda en hızlı çözümleri sunuyor!

Hızlı Müdahale ve Çözüm
TurkNet altyapısında olan bu hizmette gerekli tüm müdahaleleri kendi uzman ekibi rekor sürelerde yapıyor! Problemlerinizin çözülmesi için günlerce beklemiyorsunuz.

TurkNet GigaFiber Altyapısı Nasıl Getirilir?

TurkNet web sitesinde bulunan GigaFiber sayfasındaki formu doldurarak mahallenize veya sitenize GigaFiber altyapı gelmesini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

“TurkNet GigaFiber Altyapı Nedir?” için 2 cevap

  1. […] TurkNet birinciliği elinde bulunduruyor. Hemen arkasında ise Turksat Kablo 2. sırada bulunuyor. Turknet GigaFiber altyapısı […]

  2. […] Türknet GigaFiber altyapı paketleriyle 1000 Mbps’e kadar hızlı bağlantı alabilirsiniz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir