Oris Telekom Altyapı Sorgulama

Oris Telekom Altyapı Sorgulama
Oris Telekom, Alfa İletişim Hizmetleri Pazarlama Tic. A.Ş.’nin resmi markasıdır. Oris abonelerine sunduğu tüm hizmetlerinde farklılaşmayı hedefleyerek maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından “Sabit Telefon Hizmetleri (STH) Lisansı”, “İnternet Servis Sağlayıcı (ISS) Lisansı ” ve ”Sanal Mobil Şebeke Hizmeti (SMŞH) Lisansı” ile yetkilendirilmiş olan ORIS, Türkiye ve Dünya genelinde tüm ana operatörler ile temel bağlantılarını tesis etmiştir. Türkiye Telekomünikasyon Sektöründeki serbestleşme sürecinde Altyapı İşletmeciliği Yetkisini alarak Türkiye genelinde altyapı çalışmalarına başlamış ve tümü fiber optik ağ üzerinde kurulmuş en yeni teknoloji ile birlikte sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

Ayrıca ORIS, irili ufaklı birçok yetki sahibi Telekom operatörüne altyapı ve ara bağlantı hizmetleri de vermektedir.

ORIS, Türkiye’de özellikle bireysel pazarda en hızlı büyüyen Telekom şirketi olma başarısını göstermiştir. Bu başarının ardında, bir sosyal pazarlama modeli olan ‘Doğrudan Satış’ ile, yeniden yapılanmakta olan telekomünikasyon sektöründe, bireysel serbest girişimcilerin oluşturdukları sosyal network ile kazanç elde edilebilmesine yönelik bir fikir yer almaktadır. ORIS, sosyal pazarlama modelini yine SİGMA Şirketler Grubu üyesi olan “NETİM A.Ş.” ile yürütmektedir.

Oris Telekom Altyapı Sorgulama

Wep sitesinde yer alan hız sorgula bölümünde veya arama motoruna “Oris Telekom Altyapı Sorgulama” yazarak çıkan bölüme adres bilgilerinizi girerek mevcut altyapı türünüzü ve alabileceğiniz maximum hızı öğrenebilirsiniz.

Oris Telekom Diğer Hizmetleri

  • OrisTel
  • THK(‘Toptan Hat Kiralama’) Sabit Telefon Hizmeti
  • Klasik PSTN (‘devre anahtarlamalı analog telefon şebekesi’) şebekesinde hizmet almakta olan müşterinin hiçbir tesisat, kurulum veya bağlantı işlemine gerek duyulmadan sadece “işletmeci değişikliği formu” ile ORIS Telekom tarifelerinden faydalanabilmesini sağlayan bir erişim teknolojisidir.
  • Coğrafi Yeni Numara Tahsisi

Herhangi bir telefon hattı şebekesine sahip olmayan abonenin, ORIS Telekom altyapısından bulunduğu adrese kadar yeni bir bakır hat tesis edilerek ORIS Telekom  tarifelerinden faydalanabilmesini sağlayan hizmetidir.

Oris Elit Hizmeti

Müşteri sorumluluğunda kalan ev/işyeri arızalarının, müşterinin adresinde tespit edilmesini, çözüm önerilerinde bulunulmasını ve  teknik destek sağlanmasını içeren ücretli bir servistir. İnternet hizmeti alan tüm aboneler bu hizmetten yararlanabilmektedir.

Elit Hizmet kapmasında yararlanılabilecek hizmetler;

  • Ankastre Arızası
  • İç Tesisat
  • Splitter
  • Modem Konfigürasyon Hizmeti
  • Modem Kurulum Hizmeti

Şok Net Nedir?

Şok Net, Şok Market’in  Oris Telekom desteği ile internet hizmeti verdiği markadır. Ev interneti için ön ödemeli hizmet sağlayan Şok net, kendi markasıyla Oris Telekom’un internetini abonelerine ulaştırmaktadır.

Şok Net; 16 Mbps’ kadar Hızlı, Sınırsız, Taahhütsüz ve Ön Ödemeli Ev İnternet Hizmeti
Avantajlı Fiyat
69.90 TL

Oris Telekom’a Nasıl Abone Olunur?

Wep sitesinde yer alan iletişim numaralarını arayarak veya sitede gezerken ekranınıza gelecek olan forma iletişim bilgilerinizi yazarak süreci başlatabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun tarifeyi bulmanız için Oris Telekom tarife danışmanları sizleri arayacaktır. Arayan danışmanla birlikte abone olma sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Oris Telekom İnternet Tarifeleri

Süper İnternet 16
16 mbps hız
Limitsiz
ücretsiz kurulum ve aktivasyon
72,90 TL

Süper İnternet 35
35 mbps hız
Limitsiz
ücretsiz kurulum ve aktivasyon
84.90 TL

Süper İnternet 50
50 mbps hız
Limitsiz
ücretsiz kurulum ve aktivasyon
99.90 TL

 

Bir cevap yazın

Top