İnternet Kutusu Telekom Altyapı Sorgulama

İnternet Kutusu Telekom Altyapı Sorgulama

İnternet Kutusu Telekom Altyapı Sorgulama ile beraber Türkiye’nin en ekonomik internet altyapı sağlayıcı telekom firması olan İnternet Kutusu’nun sunduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnternet Kutusu Telekomünikasyon Bilişim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti İstanbul merkezli olan ve 2018 yılında kurulmuş olan %100 Türk sermayeli bir Telekomünikasyon şirketidir.

Günümüzde ekonomik internet paketleri ile dikkat çeken şirket hem kendi altyapısıyla hemde yerleşik altyapı sağlayıcı ile internet hizmeti sağlamaktadır.

Fiber üzerinden sağladığı Eko Kutu ve Mega Kutu tarifeleri ile şuan için en ucuz internet hizmetini vermektedir.

Air Fiber İnternet

Fiber dışında Air Fiber altyapısı ile de hizmet sunan şirket Air Fiber kapsama alanımızda yer alan binalarda ve sitelerde 4 daire birlikte abone olunması durumunda kurulum ücreti talep etmemektedir.

Engelsiz Air Fiber İnternet

Air Fiber kapsama alanında yer alan; Teknolojilerin sunduğu olanakları kullanarak bilgiye erişimde herkesin eşit imkanlara sahip olmasına katkı sağlamak amacıyla “Engelsiz Air Fiber” kampanyasıyla engelleri ortadan kaldıran İnternet Kutusu, tüm air fiber paketlerinde %25 indirim uyguluyor.

İlk Ay Bizden Air Fiber

Air Fiber kapsama alanımızda yer alan; Şehit ve Gazi yakınlarına Air Fiber internet ilk ay bizden kampanyası ile yüksek hızda internetle buluşturuyorlar.

Arkadaşını Getir Hediyeni Götür Kampanyası

İnternet Kutusu Telekom’a arkadaşını getirene veya arkadaşıyla beraber gelene 1 aylık internet hizmeti hediye ediliyor.

Önermiş olduğunuz arkadaşınız, sizin abone numaranızla beraber çağrı merkezimiz üzerinden başvuru yaptığında referans olan kişinin aktif internet kutusu abonesi olması şartıyla başvuru işleminiz tamamlanıyor.

Ödediğiniz ilk faturadan sonraki faturanız kampanya kapsamına giriyor ve hem siz hemde arkadaşınız 1 aylık hediye internetin sahibi oluyor.

İnternet Kutusu Telekom Tarifeleri

Eko Air Fiber Altyapısız İnternet
Download: 24 Mbps / Upload: 12 Mbps
Aylık: 149,90 TL

Mega Air Fiber Altyapısız İnternet
Download: 50 Mbps / Upload: 24 Mbps
Aylık: 249,90 TL

Eko Kutu ADSL / VDSL / Fiber İnternet
Download: 35 Mbps / Upload: 6 Mbps
Aylık: 69,90 TL

Mega Kutu ADSL / VDSL / Fiber İnternet
Download: 100 Mbps / Upload: 8 Mbps
Aylık: 79,90 TL

İnternet Kutusu Telekom İnternet Hız Testi yapmak için tıklayınız.

İnternet Kutusu Nerede?

İnternet Kutusu Air Fiber internet hizmeti İstanbul’da belirli bölgelerde en hızlı internet altyapısı ile hizmet vermektedir. ADSL / VDSL ve GPON Fiber hizmetiyle ise Türk Telekom altyapısı bulunan tüm il, ilçe, belde ve köylerde hizmet sağlanmaktadır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir