Extranet Altyapı Sorgulama

Extranet Altyapı Sorgulama

2015 yılında bilişim dünyasına adım atan Extranet, tüm Türkiye genelinde ses, data ve katma değerli hizmetleri bireysel ve kurumsal anlamda sunabilen bir internet servis sağlayıcısıdır. Gerek xDSL erişim teknolojileri, gerekse fiber optik kablo altyapıları üzerinden müşterilerine ulaşmaktadır. Extranet, altyapı sağlayıcıları(Türk Telekom ve Superonline) ile yaptığı anlaşmalar çerçevesinde yurt içinde her bölgeye hizmet vermektedir.

Extranet Digitürk İşbirliği

Türkiye genelinde bireysel ve kurumsal ses, internet ve katma değerli hizmetler sunan Extranet, dijital yayın platformu Digiturk ile 07.08.2018 tarihinde bir işbirliği protokolü imzalamıştır.

Extranet Filbox

Türkiye genelinde bireysel ve kurumsal anlamda ses, internet ve katma değerli hizmetler sunan Extranet, dijital uydu platformu Filbox ile yaptığı işbirliği sayesinde müşterilerine TV’li internet keyfini sunuyor.

Extranet Altyapı Sorgulama

Extranet wep sitesisi üzerinden altyapınızı kolayca sorgulayabilirsiniz. Adres bilgilerinizi girerek altyapı türünüzü, adresinizde alabileceğiniz hızı ve port durumunu öğrenebilirsiniz.

Extranet’e Nasıl Abone Olunur?

Wep Sitesinde bulunan paketlerden size uygun olanı secerek “hemen başvur” bölümünden başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Başvuru formunu iletişim bilgileri ile doldurarak Extranet’e iletebilirsiniz. Destek ekipleri sizinle  kısa sürede iletişime geçerek başvurunuzu tamamlamada yardımcı olacaktır. Dilerseniz çağrı merkezine 0850 470 0 444 numaramızdan ulaşarakta başvuru yapabilirsiniz.
Extranet abonesi olmak için aşağıdaki formu doldurun;

Extranet’te Kurulum zorunlu mu?

Fiber altyapılarda kurulum, özel donanım ve konfigürasyonlar ile yapıldığından, fiber kurulum işlemleri altyapı sağlayıcı ekipleri tarafından gerçekleştirilir. Bu sebeple zorunludur. ADSL veya VDSL altyapılarda kurulum hizmeti almak zorunda değilsiniz. Kurulum hizmeti alınmadığında, bağlantı altyapı sağlayıcı ekipleri tarafından bina girişine kadar yapılır. Bina girişi ve daireniz arasındaki bağlantıyı kendiniz yapmanız ve modem kurulumunu gerçekleştirmeniz gerekir. Dilerseniz Extranet’in ücretsiz modem kurulumu desteğinden de faydalanabilirsiniz.

Extranet Müşteri Olunduğunda Modem Alma Zorunluluğu Var mıdır?

ADSL veya VDSL altyapılarda kendi modeminizi kullanabilirsiniz. VDSL altyapılarda kullanılacak modemler VDSL destekli olmalıdır. Fiber altyapılarda altyapı sağlayıcı ekipleri tarafından kurulan modemin kullanılması gerekmektedir.

Extranet’te Taahhütsüz Paket Seçeneği Var mıdır?

Paketlerde Taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır. 24 ay taahhütlü pakett alınması durumunda kurulum ücreti alınmaz. Seçilen tarifenin fiyatı 24 ay sabit kalır. Böylelikle fiyat değişikliklerinden 24 ay boyunca etkilenmezsiniz.

Extranet Hat Dondurma

Hattınızı kullanmayacağınız dönemlerde iptal etmek yerine dondurabilirsiniz.

Extranet Hat dondurma şartları şunlardır;

 • Hat dondurma yılda 2 kez her bir dondurma süresi 90 günü geçmeyecek şekilde yapılabilir.
 • 90 günden az süre ile dondurma yapıldığında, gün sayısına bakılmaksızın 90 günlük süre kullanılmış sayılacaktır.
 • Aynı fatura dönemi içinde tekrar dondurma yapılamayacaktır. Tekrar dondurma yapılması için sonraki fatura döneminin beklenmesi gerekmektedir.
 • Dondurma yapılan gün kadar taahhüt süresi uzayacaktır.

Extranet’te Taahhüt Süresi Bitmeden Abonelik İptali Yapılırsa Ne Olur?

24 aydan önce aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, yalın hizmetler için aylık yalın internet ücreti, aboneliğiniz süresince size kampanya tarafından sunulan aylık indirim bedeli sizlere faturalandırılır.

EXTRANET PAKETLER

 • 8 Mbps’ye Kadar hız, Limitsiz, 69,90 TL
 • 12 Mbps’ye Kadar hız, Limitsiz, 74,90 TL
 • 16 Mbps’ye kadar hız, Limitsiz, 79,90 TL
 • 24 Mbps’ye Kadar hız, Limitsiz, 84,90 TL
 • 35 Mbps’ye kadar hız, Limitsiz, 89,90 TL
 • 50 Mbps’ye Kadar hız, Limitsiz, 119,90 TL
 • 100 Mbps’ye kadar hız, Limitsiz, 139,90 TL

Extranet abonesi olmak için aşağıdaki formu doldurun;

Yorumlar

“Extranet Altyapı Sorgulama” için bir cevap

 1. caner sıvacı avatarı
  caner sıvacı

  geçtiğimiz sene aydem veznesine fatura ödemesi yapmak için gitiğimde extraneti gördüm. oradaki bayan çok güzel bilgilendirme yaptı ve 35mbps lik paketine abone oldum. hızından ve pinginden çok memnunum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir